לימודים תואר שני  >  GMAX
GMAX

GMAX - מידע כללי

קורסים ברמה הגבוהה ביותר

מידע כללי

GMAX הינו בית הספר המוביל בישראל למבחני קבלה באנגלית למוסדות אקדמאיים בארץ ובעולם. בית הספר שלנו מציע לכם מגוון רחב של קורסים ומכינות.

 GMAX נוסד בישראל על מנת לשרת את צרכיהם של סטודנטים המעוניינים להבטיח לעצמם את הרמה הגבוהה ביותר של הכנה לבחינות האמריקאיות, הנדרשות לכניסה לאוניברסיטאות בארץ ובחו"ל.

הקורסים ב- GMAX הם ברמה בינלאומית, ומועברים ע"י מורים מנוסים ודוברי אנגלית שפת-אם. הקורסים מועברים בשפה האנגלית, על מנת לספק לסטודנט נסיון בחשיבה, דיבור ומענה על שאלות באנגלית.

כיתות קטנות ותשומת לב אישית:  מספר הסטודנטים בכל כיתה מוגבל והקורסים מתוכננים באופן אינדיבידואלי. לפיכך, לסטודנטים מובטח קורס ההולם את צרכיהם הספציפיים. בנוסף, עזרה נוספת זמינה לפי הצורך, דבר היוצר סביבה תומכת ואישית עבור כל סטודנט.

המורים בבית הספר נבחרים בדקדקנות בשל ידיעתם את החומר ובשל יכולתם ללמד סטודנטים בהצלחה ובאופן מעניין. כל מורה מקבל מערכי שיעור מוכנים ובהם פירוט של צרכי הכיתה אותה ילמד. את מערכי השיעור הללו הופך המורה למערכי שיעור ספציפיים לכיתתו. באופן עקבי, הסטודנטים מרוויחים מגישה פרטנית ומדוקדקת זו, המיושמת בכל כיתה וכיתה.


קורסי ה- GMAT של GMAX יספקו לכם את כל המידע הנחוץ למבחן ויקנו לכם כישורים להם תזדקקו כשתתקבלו ללימודים באוניברסיטה דוברת אנגלית. מבחן ה- GMAT מהווה כרטיס כניסה ללימודי תואר שני ומעלה במנהל עסקים ברוב מוסדות הלימוד.

פקולטות לימוד:

מקצועות חופשיים
מדעי החברה
ניהול ,עסקים, ופיננסים
מקצועות הבריאות והרפואה
קורסי תעודה פופולריים
לימודי הסמכה מקצועיים
 
מלאו את השדות הבאים,
ונציג המוסד יצור איתכם קשר:
שם מלא
עיר
דוא"ל
טלפון
אתר ilimudim2 מספק לכם מידע מקיף בנושא תואר שני ולימודי תואר שלישי כמו כן תוכלו למצוא מידע על מוסדות לימוד, ייעוץ והכוונה, כנסיםמבחני הסמכה, ופורומים.
 
סגור
  • מתקשה לבחור?
    השאירו פרטים לקבלת ייעוץ אקדמי חינם:
  • שם:
  • כתובת מייל:
  • טלפון:
  • עיר: