לימודים תואר שני  >  המכללה האקדמית נתניה
המכללה האקדמית נתניה

המכללה האקדמית נתניה - מידע כללי

עושים אוניברסיטה לעסקים

התקשרו להתייעץ
טלפון:    03-9700160
שלוחה: 
הטלפון המוביל - iLimudim
יחבר אותך ישירות למוסד
הלימודים. השירות הוא בעלות
רגילה של זמן אויר.
גלריית תמונות
תואר שני בהתנהגות ארגונית

תנאי קבלה:
בעלי תואר בוגר ממוסדות להשכלה גבוהה המוכרים ע"י מל"ג או בעלי תארים שווי ערך ממוסדות ידועים בחו"ל, בממוצע של לפחות 80, יוכלו להגיש מועמדות לקבלה לתוכנית.

מי שחסר רקע רלבנטי - כלומר, בעלי תואר ראשון שלא למדו קורסים בכלכלה מקרו ומיקרו, מושגים במדעי ההתנהגות ושיטות מחקר וניתוח נתונים אך הממוצע בתואר הראשון 80, לפחות, יוכל להגיש מועמדות. אם יתקבל, יידרש לעבור בהצלחה – בציון של לפחות 70 את כל אחד משלושת קורסי הכנה משלימה (מושגי יסוד בכלכלה, מושגים במדעי ההתנהגות ושיטות מחקר ועיבוד נתונים) כתנאי לקבלה ללימודי התואר השני.

ועדת הקבלה תשקול נתונים רלבנטיים נוספים ביחס לכלל המועמדים: ציונים נאותים בקורסים רלבנטיים כגון אנגלית, שיטות מחקר וניתוח נתונים, מושגים במדעי ההתנהגות, מושגי יסוד בכלכלה; המלצות; ניסיון רלבנטי.תיאור התעודה:
תואר (M.A) בהתנהגות ארגונית


משך הלימודים:
4 סמסטרים

זמני לימוד:


תחומי לימוד:

בית-הספר למדעי ההתנהגות במכללה האקדמית נתניה פותח, באישור המועצה להשכלה גבוהה, תוכנית לימודים איכותית לתואר שני בהתנהגות ארגונית . תוכנית הלימודים מעמיקה בתחום הטיפול בגורם האנושי באירגון, ומקנה לבוגריה הבנה בניהול הכלכלי והאסטרטגי של האירגון בשילוב עם ידע ומיומנויות בתחומים התנהגותיים, בצד הבנה בניהול האסטרטגי והכלכלי של האירגון המודרני.

מטרות התוכנית:
המטפל בהתנהגות ארגונית (התנהגות אנוש באירגון) חייב להיות גם בעל הבנה בניהול הכלכלי, האסטרטגי של האירגון המודרני; זאת מכיוון שהאסטרטגיה הניהולית של האירגון קובעת מהו סוג העובדים שיועסקו בו ומהם דרכי הטיפול בהם. מתבקש מכך שהעוסקים בתחום ירכשו בעיקר ידע ומיומנויות בתחומים התנהגותיים (פסיכולוגיה וסוציולוגיה אירגוניים) ובנוסף, כתשתית, גם בתחומים פונקציונאליים מינהליים המסורתיים (מימון, שיווק, מערכות מידע).
התוכנית המוצעת כאן ללימודי מוסמך הכוללת הן לימודי תשתית והן לימודי התמחות מתקדמים בתחומים הללו וחותרת להשגת מטרה זו.
יותר מכך, כלולים בתוכנית זו קורסים אינטגרטיביים (סמינריון ופרוייקט) המביאים לידי ביטוי משולב את הידע, המיומנויות והכלים מהקורסים השונים בצד שילוב תיאוריה עם מעשה. ההכשרה בתוכנית תואר שני המוצעת כאן מיועדת למלא את צרכי המשק שצוינו לעיל, להעשיר את מארז האיכויות של הבוגרים ועל-ידי כך להגביר סיכויי השתלבותם במשק.
בראיית המכללה, תוכנית שכזו, שתהיה בזיקה הדוקה לבית-הספר למדעי ההתנהגות, תצעיד אותו מעלה במישורים המחקריים אקדמיים-מקצועיים.

 

 
מלאו את השדות הבאים,
ונציג המוסד יצור איתכם קשר:
שם מלא
עיר
דוא"ל
טלפון
אתר ilimudim2 מספק לכם מידע מקיף בנושא תואר שני ולימודי תואר שלישי כמו כן תוכלו למצוא מידע על מוסדות לימוד, ייעוץ והכוונה, כנסיםמבחני הסמכה, ופורומים.
 
סגור
  • מתקשה לבחור?
    השאירו פרטים לקבלת ייעוץ אקדמי חינם:
  • שם:
  • כתובת מייל:
  • טלפון:
  • עיר: