לימודים תואר שני  >  הטכניון – מכון טכנולוגי לישראל
הטכניון – מכון טכנולוגי לישראל

הטכניון – מכון טכנולוגי לישראל - מידע כללי

אחת מן האוניברסיטאות הטכנולוגיות הטובות בעולם

מגיסטר (תואר שני) למערכות אוטונומיות

זמני לימוד:


תחומי לימוד:

תכנית בין-יחידתית בהשתתפות היחידות הבאות: הנדסה אזרחית וסביבתית, הנדסה ביו-רפואית, הנדסת אוירונוטיקה וחלל, הנדסת מכונות, מדעי המחשב, רפואה.
התכנית במערכות אוטונומיות מהווה את אחד הצעדים הגדולים הבאים בהנדסה, וכוללת איחוד של מכונות עם סנסורים, מחשבים ואמצעי תקשורת . מטרת התכנית היא לרכז את היכולות בטכניון בהוראה, ולמחקר ולפיתוח של מערכות אינטליגנטיות, המסוגלות לבצע משימות, כולל תגובות בצורה דינמית לתנאים משתנים ואירועים לא צפויים המתרחשים בעולם האמיתי. דוגמאות למערכות אוטונומיות כוללות כלי טייס, כלי תחבורה יבשתיים וימיים ללא מפעיל אנושי, כלים ומערכות עזר רפואיות, ומערכות סוכנים עצמאיות בתחומים שונים.

תנאי הקבלה:
יוכלו להתקבל לתכנית סטודנטים העומדים בדרישות הקבלה של ביה"ס ללימודי מוסמכים בטכניון, בכל המסלולים לתאר מגיסטר (מגיסטר עם תזה במסלול מחקר/פרויקט, מגיסטר ללא תזה), וכן לתאר דוקטור. תנאי הקבלה הספציפיים יהיו לפחות התנאים המקובלים ביחידת האם של המנחה המיועד של סטודנט במסלול עם תזה, אך לא פחות מ-83.

 
מלאו את השדות הבאים,
ונציג המוסד יצור איתכם קשר:
שם מלא
עיר
דוא"ל
טלפון
אתר ilimudim2 מספק לכם מידע מקיף בנושא תואר שני ולימודי תואר שלישי כמו כן תוכלו למצוא מידע על מוסדות לימוד, ייעוץ והכוונה, כנסיםמבחני הסמכה, ופורומים.
 
סגור
  • מתקשה לבחור?
    השאירו פרטים לקבלת ייעוץ אקדמי חינם:
  • שם:
  • כתובת מייל:
  • טלפון:
  • עיר: