לימודים תואר שני  >  הטכניון – מכון טכנולוגי לישראל
הטכניון – מכון טכנולוגי לישראל

הטכניון – מכון טכנולוגי לישראל - מידע כללי

אחת מן האוניברסיטאות הטכנולוגיות הטובות בעולם

דוקטור לרפואה

תנאי קבלה:
א. ציון פסיכומטרי
ב. תעודת בגרות ישראלית קבילה:
תעודת בגרות עם ציונים במתמטיקה ובאנגלית ברמה של 4 יח"ל לפחות או תעודה שוות ערך לתעודת בגרות או ציוני "בחינות הכניסה" הטכניוניות בנוסף לתעודת סיום תיכון בחו"ל.
ג. מועמדים בעלי רקע אקדמי, הדיון בקבלתם ללימודים יהיה על- פי הישגיהם בלימודים וציון הבחינה הפסיכומטרית שלהם.
ד. ציון סכם: 94-96


תיאור התעודה:
.B.A במדעי הרפואה אחרי 3 שנים.
.M.D דוקטור ברפואה בסיום 7 שנים.


מועדי פתיחה:
אוקטובר

משך הלימודים:
7 שנים

זמני לימוד:


תחומי לימוד:


השלב הראשון  הנו השלב הקדם-קליני. הלימודים בו מורכבים ממקצועות חובה מתמטיקה, פיסיקה, כימיה, מחשבים ועוד וממקצועות בחירה הניתנים ברפואה ובמסלולי לימודים אחרים בטכניון. שלב זה מתפרש על פני שישה סמסטרים (שלוש שנות לימוד) אשר בסיומם מוענק לסטודנטים תואר "בוגר למדעים במדעי הרפואה" (BSc). 

הלימודים הקליניים מתחילים בקורס אינטגרטיבי, המבוסס על הקניית מיומנות קלינית ושילוב הפתולוגיה והפרמקולוגיה בקליניקה של מחלות על פי מערכות הגוף. הלימודים הקליניים כוללים את כל ענפי הרפואה בבתי- החולים ובקהילה, והם נערכים במחלקות
בבתי- חולים ובמרפאות קהילתיות. ההוראה כוללת לימוד קליני ליד מיטת החולה, ביקורים מודרכים, סמינריונים, הרצאות וקריאה מודרכת.הערות:
1. המעבר מהלימודים הקדם- קליניים ללימודים הקליניים (המעבר משנה ג' לשנה ד') מותנה בממוצע מצטבר של 75 ומעלה בלימודי התואר הראשון (BA) ושיעור ההצלחות של 0.66 ומעלה.
ב2. מקרים חריגים תוכל הוועדה לייעוץ ומעקב סטודנטים לקבוע תוכנית אישית מחייבת לסטודנטים, שלא עמדו בקריטריונים למעבר לחטיבה הקלינית. 
מלאו את השדות הבאים,
ונציג המוסד יצור איתכם קשר:
שם מלא
עיר
דוא"ל
טלפון
אתר ilimudim2 מספק לכם מידע מקיף בנושא תואר שני ולימודי תואר שלישי כמו כן תוכלו למצוא מידע על מוסדות לימוד, ייעוץ והכוונה, כנסיםמבחני הסמכה, ופורומים.
 
סגור
  • מתקשה לבחור?
    השאירו פרטים לקבלת ייעוץ אקדמי חינם:
  • שם:
  • כתובת מייל:
  • טלפון:
  • עיר: