לימודים תואר שני  >  אוניברסיטת חיפה
אוניברסיטת חיפה

אוניברסיטת חיפה - מידע כללי

קידום המצוינות האקדמית

תואר מוסמך (MA)בניהול משא ומתן וקבלת החלטות

תנאי קבלה:
זכאים להגיש מועמדותם למסלול הלא מחקרי בתוכנית, בעלי תואר "בוגר" ממוסד מוכר להשכלה גבוהה בארץ או בחו"ל שהשיגו ציון סופי של 80 לפחות בלימודיהם, ושהם בעלי נסיון ניהולי בהקשר בינלאומי. זכאים להגיש מועמדותם למסלול המחקרי בעלי תואר "בוגר", ממוסד מוכר להשכלה גבוהה בארץ או בחו"ל, שהשיגו ציון סופי של 85 לפחות בלימודיהם ושהם בעלי נסיון ניהולי בהקשר בינלאומי. מועמדים לתוכנית שלא למדו מדעי המדינה במסגרת לימודיהם לתואר ראשון יחויבו בשיעורי השלמה בסמסטר הקיץ שלפני תחילת לימודיהם בתוכנית.

משך הלימודים:
3 סמסטרים

זמני לימוד:


תחומי לימוד:

קהל היעד:
התואר בניהול משא ומתן וקבלת החלטות מיועד לאוכלוסיה מגוונת של בוגרי תכניות לימוד במדעי החברה, בעלי ניסיון ניהולי הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי, השואפים לעגן את פעילותם השוטפת בהקשר מושגי, אזורי והשוואתי רחב, ושהינם בעלי ניסיון ניהולי בהקשר בינלאומי. במיוחד פונה התמחות זו למנהלים בשירות הציבורי, שתחום עיסוקם כולל את היחסים הבינלאומיים כתחום ליבה, או משיק לו (משרד החוץ, התעשיות הביטחוניות, רפא"ל, צים, התעשייה האווירית ועוד), והיא נועדה להעניק להם זווית ראיה חדשה לטיפול במגוון רחב של סוגיות המשפיעות או מעוצבות בסביבתה הדיפלומטית והאסטרטגית של ישראל.

מסלולי הלימודים:
התוכנית מורכבת משני מסלולי לימוד. הראשון, העיקרי, כולל 36 שש"ס וכתיבת פרויקט גמר. עם זאת, למרות שמעצם הגדרתה התוכנית מיועדת להעניק תובנות וכלי חשיבה לקהל היעד העוסק בפועל בקבלת החלטות בסקטור הציבורי ואין לפניו אופק מחקרי נוסף, היא תאפשר – במקרים מיוחדים - קבלת מועמדים למסלול השני - המחקרי. מסלול זה יהיה בהיקף של 28 שש"ס, ויכלול כתיבת עבודת מ.א. מחקרית בהיקף מלא בהנחיית איש סגל בכיר.

 
מלאו את השדות הבאים,
ונציג המוסד יצור איתכם קשר:
שם פרטי
שם משפחה
עיר
דוא"ל
טלפון
אזור מגורים
ממוצע בגרויות
ציון פסיכומטרי
תאריך לידה:
בחר מין:
אתר ilimudim2 מספק לכם מידע מקיף בנושא תואר שני ולימודי תואר שלישי כמו כן תוכלו למצוא מידע על מוסדות לימוד, ייעוץ והכוונה, כנסיםמבחני הסמכה, ופורומים.
 
סגור
  • מתקשה לבחור?
    השאירו פרטים לקבלת ייעוץ אקדמי חינם:
  • שם:
  • כתובת מייל:
  • טלפון:
  • עיר: