לימודים תואר שני  >  בית הספר לאמנות - המדרשה
בית הספר לאמנות - המדרשה

בית הספר לאמנות - המדרשה - מידע כללי

ללמוד לעבוד עם ניצוץ בעיניים

התקשרו להתייעץ
טלפון:    03-9700160
שלוחה: 
הטלפון המוביל - iLimudim
יחבר אותך ישירות למוסד
הלימודים. השירות הוא בעלות
רגילה של זמן אויר.
מידע כללי

המדרשה לאמנות במכללה האקדמית בית ברל 

המדרשה לאמנות בבית ברל כפר סבא מוסמכת להעניק תואר אקדמי B.Ed. באמנות וכמו כן תואר אקדמי Med בחינוך לאמנות. 

המדרשה לאמנות היא אחד המוסדות המרכזיים בארץ המכשירים אמנים בתחום האמנות הפלאסטית, הוידאו והקולנוע.
ייחודה נובע מהישענות על מסורת רבת שנים ודורות שונים של אמנים המלמדים בה, תוך עיכול מתמיד של תפיסות חדשות, מגמות ותמורות בשדה האמנות העכשווית ודגש על "רוח הזמן".

במדרשה מלמדים טובי האמנים בארץ, אמנים בעלי תפיסות שונות ואף סותרות, המייצגים בעשייה האמנותית שלהם ובפועלם כמורים את רוח המדרשה – פלורליזם רחב המאכלס תפיסות עולם מגוונות המתעמתות זו עם זו ומייצרות שיח פורה ועירני.

רוח זו מאפשרת לסטודנט לפתח יכולת חשיבה וביקורת עצמאית ולבסס לעצמו את דרכו האמנותית הייחודית.
המדרשה שואפת להעניק לסטודנט אחיזה איתנה בגוף הידע הסובב את האמנות תוך ביסוס ושיכלול של אמצעי העשייה שלו.
ללמוד את האמנות כשפה, כדרך חשיבה, תוך יצירה של תשתית מעשית, עיצובית העומדת בבסיסה.

המדרשה מאפשרת לשלב לימודי אמנות בלימודי חינוך לאמנות, לבנות מהלך לימודי שסופו מעורבות בתרבות, הן כאמן יוצר והן כמורה.
המפגש בין העיסוק באמנות והחינוך לאמנות, מחייב את הסטודנט להגדרה של עמדה ותפיסת עולם אישית ביחס לאמנות בפרט ולתרבות בכלל, תוך למידה של גישות ותפיסות שונות המתקיימות בשדה האמנות מבסס הסטודנט "אני מאמין", מאחוריו יעמוד כמורה לאמנות.


מרכז התמיכה לסטודנטים לקויי למידה 
מרכז התמיכה לסטודנטים עם ליקויי למידה באגודת הסטודנטים בית ברל הוא חלק מפעילותו של משרד דקאנט הסטודנטים במכללה. ייעודו לסייע לסטודנטים עם ליקויי למידה שונים הלומדים במכללה.המרכז מציע סביבה מקבלת, תומכת ומבינה עבור הסטודנטים בעלי לקות הלמידה במכללה. 
גישת העבודה הבסיסית שלנו במרכז מתבססת על העובדה כי ניתן למצוא דרכי מעקף לקשיים הנובעים מלקות הלמידה ע"י חיזוק כישורים אחרים, (שהם נקודות החוזק) של הסטודנט. בנוסף נעשית הקניית אסטרטגיות למידה יעילות, המותאמות למאפיינים הספציפיים של לקות הלמידה של כל סטודנט באופן אישי.

פקולטות לימוד:

מקצועות חופשיים
מדעי החברה
ניהול ,עסקים, ופיננסים
מקצועות הבריאות והרפואה
קורסי תעודה פופולריים
לימודי הסמכה מקצועיים
תוכניות לימוד
אומנויות
חינוך והוראה
מרכז התמיכה לסטודנטים עם ליקויי למידה
מרכז התמיכה לסטודנטים עם ליקויי למידה בבית ברל הוא חלק מפעילותו של משרד דקאנט הסטודנטים במכללה. מטרת הפרוייקט הינה לסייע לסטודנטים לקויי למידה בהתמודדותם בעולם האקדמיה.

גישת העבודה הבסיסית במרכז מתבססת על העובדה כי ניתן להתגבר על הקשיים הנובעים מלקויות הלמידה באמצעות חיזוק כישורים אחרים, (שהם נקודות החוזק) של הסטודנט. בנוסף נעשית הקניית אסטרטגיות למידה יעילות, המותאמות למאפיינים הספציפיים של לקות הלמידה של כל סטודנט באופן אישי.

הפונים למרכז נהנים משירותים שונים וביניהם:
הדרכה פרטנית – הסטודנט יקבל כלים וטכניקות שיעזרו לו להתמודד עם דרישות האקדמיה למשל: התארגנות ללמידה (תכנון, ארגון, ניהול זמן במהלך תקופת הלימודים, תקופת המבחנים ובזמן מבחן), פיתוח קריאה יעילה (איך ניגשים לטקסט, אבחנה בין עיקר לטפל וארגון המידע שבטקסט). כמו כן ילמד הסטודנט טכניקות לפתרון שאלות פתוחות ושאלות אמריקאיות ולכתיבת עבודות.
הדרכה קבוצתית – הדרכה קבוצתית הנערכת בסדנאות נותנת הזדמנות לחזרה ותרגול של החומר הנלמד, בקבוצות קטנות, דבר המאפשר ליצור חברויות חדשות, ומעניק לכם הזדמנות ללמוד אחד מניסיונו של השני ואף להתכונן יחד לבחינות או ליצור קבוצות לימוד משלכם בסוף יום הלימודים.
חונכות – החונכות מתקיימת בתוך מוסד הלימוד ע"י חונכי פר"ח שעבודתם מלווה ע"י רכזת, שמסייעת רבות בקבלת ההחלטה על התאמתם לתפקיד ובבחירת החניך המתאים להם.
 
מלאו את השדות הבאים,
ונציג המוסד יצור איתכם קשר:
שם מלא
עיר
דוא"ל
טלפון
אתר ilimudim2 מספק לכם מידע מקיף בנושא תואר שני ולימודי תואר שלישי כמו כן תוכלו למצוא מידע על מוסדות לימוד, ייעוץ והכוונה, כנסיםמבחני הסמכה, ופורומים.
 
סגור
  • מתקשה לבחור?
    השאירו פרטים לקבלת ייעוץ אקדמי חינם:
  • שם:
  • כתובת מייל:
  • טלפון:
  • עיר: