לימודים תואר שני  >  פורומים  >  פורום תקשורת לתואר שני -לקריאה בלבד  >  הודעה חדשה
פורום תקשורת לתואר שני -לקריאה בלבד
בהנהלת:  רפי רפאלי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות לבעלי תואר ראשון בתקשורת וגם במקצועות אחרים ולעזור למתעניינים בלימודי התקשורת לתואר שני.
הוספת הודעה
תגובה להודעה מאת: ליאור
הרוח נושבת קרירה אה הא...
אני רוצה להוסיף למה שכתבת לעדי ולומר שתואר בתקשורת הוא תואר שיכול להיות מרתק והוא יכול להיות מאוד משעמם -הכל תלוי איפה את לומדת אותו? ומי מעביר לך את הקורסים?...
תחום הקולנוע לרוב הוא הכי דינאמי, כלומר כולל יציאה לשטח והתנסויות וכל תחום של תקשרות ההמונים הוא תחום יותר תיאורטי יכול להיות שהיום הוא כבר יותר מפותח וכולל יותר סיורים ויציאות לשטח.. לדעתי אם את יכולה באיזשהי דרך להתנסות לפני בעבודה בשטח, זו תהיה אופצייה מעולה עבורך, מכיוון שהתאוריה והפרקטיקה מאוד שונות אחת מהשניה וכשתצאי לחיפוש משרות בתחום כדאי שתידעי לאיזה כיוון את רוצה שהרוח תנשוב...:)
שם:
כתובת מייל:
טלפון:
  (המספר לא יוצג באתר)
נושא:
תוכן:
  אני מעוניין שתפרסמו את כתובת המייל שלי
אישור תקנון  (אישור זה כולל בתוכו את אישורך לקבל מידע נוסף ודברי פרסומות בתחומים מקבילים).
הוספת קישור נלווה:
תאור:
קישור:
הוספת קובץ:
תאור:
קובץ: 
הזן את האותיות כפי שהן מופיעות בתמונה
במשלוח ההודעה הנני מאשר כי קראתי את תקנון הפורומים והסכמתי לתנאיו

אתר ilimudim2 מספק לכם מידע מקיף בנושא תואר שני ולימודי תואר שלישי כמו כן תוכלו למצוא מידע על מוסדות לימוד, ייעוץ והכוונה, כנסיםמבחני הסמכה, ופורומים.

סגור
  • מתקשה לבחור?
    השאירו פרטים לקבלת ייעוץ אקדמי חינם:
  • שם:
  • כתובת מייל:
  • טלפון:
  • עיר: