לימודים תואר שני  >  פורומים  >  פורום לימודי רפואה ווטרינריה-לקריאה בלבד  >  הודעה חדשה
פורום לימודי רפואה ווטרינריה-לקריאה בלבד
בהנהלת:  קובי מונוביץ  |  מסר למנהל/ת הפורום
את כל המידע העדכני ביותר לגבי לימודי רפואה כללית, רפואת שיניים ורפואה וטרינרית בארץ ובחו"ל תוכלו למצוא בפורום הנוכחי. אם אתם מחפשים מידע עדכני לגבי מגוון האפשרויות העומדות בפניכם בדרך להגשמת החלום "בלבן" כולל תנאי קבלה, שכר לימוד ומחייה,חיי חברה,תוכניות הלימודים, רמת המוסד האקדמי בדרוג העולמי הכרה של המוסד בארץ ובחו"ל המלצות של סטודנטים ועוד.... הגעתם לפורום הנכון.
הוספת הודעה
תגובה להודעה מאת: קים
עזרה לגבי לימודי וטרינריה וסיעוד
אני בת 21 ומתלבטת מאוד מה ללמוד. בעיקרון אני רוצה ללמוד בסופו של יום תואר שאיתו אני יוכל לעבוד עם חיות בחו"ל. ראיתי שלמכון מגיד יש תוכנית של סיעוד וטרינרי בראשל"צ. הסתכלתי בתוכנית הלימודים וזה נראה רציני מאוד , למרות שזו רק תעודה ולא תואר. בנוסף אני לא רוצה להישאר בארץ אלה ליסוע לאוסטרליה ושם בתקווה ללמוד ולהשתקע לבסוף. השאלה שלי היא האם ללמוד את הסיעוד הוטרינרי (אם מישהו יכול לתת לי מידע לגבי מצב המקצוע בארץ וחו"ל, אני אודה) לצבור ניסיון בעבודה וגם שזה יתן לי רקע לחומר הלימוד, ואז ליסוע לאוסטרליה ולעשות תואר בוטרינריה? אני חייבת לציין שאני לא למדתי אף פעם ביולוגיה , כימיה וכו' ואני גם לא טובה ממש במטמתיקה (היה לי ציון מאה, אבל רק ב3 יחידות), ואני ממש רוצה להתחיל ללמוד ולא לדחות. האם זה בזבוז זמן וכסף לעשות סיעוד ואז וטרינריה (הלימודים לסיעוד לא זולים)? האם זה יתן לי משהו מעבר לתעודה בהמשך הלימודים לוטרינריה? האם המעבר בין 2 המקצועות יהיה יותר קל אם לא הייתי לומדת סיעוד? מה אתם חושבים על סיעוד כמקצוע בפני עצמו?

בכול מקרה אני יודעת שלעשות תואר בוטרינריה פה זה לא בא בחשבון בגלל משך הזמן ותנאי הקבלה הדרקוניים. האם למישהי בלי כשרון מתמטי יש סיכוי במקצוע או כול מקצוע מדעי אחר?
שם:
כתובת מייל:
טלפון:
  (המספר לא יוצג באתר)
נושא:
תוכן:
  אני מעוניין שתפרסמו את כתובת המייל שלי
אישור תקנון  (אישור זה כולל בתוכו את אישורך לקבל מידע נוסף ודברי פרסומות בתחומים מקבילים).
הוספת קישור נלווה:
תאור:
קישור:
הוספת קובץ:
תאור:
קובץ: 
הזן את האותיות כפי שהן מופיעות בתמונה
במשלוח ההודעה הנני מאשר כי קראתי את תקנון הפורומים והסכמתי לתנאיו
 
אתר ilimudim2 מספק לכם מידע מקיף בנושא תואר שני ולימודי תואר שלישי כמו כן תוכלו למצוא מידע על מוסדות לימוד, ייעוץ והכוונה, כנסיםמבחני הסמכה, ופורומים.
 
סגור
  • מתקשה לבחור?
    השאירו פרטים לקבלת ייעוץ אקדמי חינם:
  • שם:
  • כתובת מייל:
  • טלפון:
  • עיר: